40 aastase kogemusega Prantsuse kaubamärgi Biologique Recherche loojateks on bioloog, füsioterapeaut ja arst. Biologique Recherche’i spetsialistid on veendunud, et nahahoolduses on võtmeteguriks terve ja hästi toimiv epidermis, naha pealmine kiht. Seda organismi kaitsebarjääri täiustades aitame nahal harmoonilisemalt taastuda, loome aluse nooruslikkusele ja tervele jumele.

Klassikalise mehaanilise puhastuse asemel kasutatakse näohoolduses naha sügavpuhastamiseks ja tasakaalustamiseks Biologique Recherhe’i laboratooriumis kokku pandud preparaatide, BR-metoodika ja originaalse BR-tehnika kombinatsiooni. Tooted sisaldavad taimse, merelise ja bioloogilise päritoluga ekstrakte ning neisse ei ole lisatud sünteetilisi lõhna- ega värvaineid.

Meie nahk on meie organismi peegelpilt. See ei ole konstantne ning võib muutuda isegi päeva jooksul, kogu elu kestel toimuvatest muudatustest rääkimata. Ei ole kaht ühesuguse nahaga inimest ja igal inimesel on terve päeva jooksul omad ‘’naha hetkeseisundid’’

Meie spetsialistid on koolitatud kõiki neid tegureid määrama ja arvesse võtma, et valida Teie jaoks individuaalne protseduur Teie ‘’naha hetkeseinudi’’ iseärasusi arvesse võttes.

EPIDERMISE DIAGNOSTIKA


Kasutades füsioloogilist, reljeefset ja käitumuslikku lähenemist, määratakse kindlaks iga kliendi ‘’naha hetkeseisund’’.

ALGUSFAAS


Puhastuspiim + Näovesi P50 + Mask = Algusfaas

Biologique Recherche meetodikas on antud ettevalmistusfaas võtmeetapiks. Selle ajal tehakse epidermise süvapuhastus ja pehme eksfoliatsioon, taastatakse pH tasakaal ja hüdrolipiidkiht. Mustus ja surnud rakud tõusevad järkjärgult pinnale, kust nad eemaldatakse. Pärast seda faasi, mis sisaldab meigi eemaldamist ja naha puhastamist, kerget eksfoliatsiooni ja maski pealekandmist, on nahk valmis hooldusfaasi preparaatide vastuvõtmiseks.

HOOLDUSFAAS


Autentne seerum + Kreem + Lõpphoolduse seerum = Hooldusfaas

Biologique Recherche hooldusprogrammis on see kõige aktiivsem staadium. Sellel etapil kasutatavad preparaadid sisaldavad kõige suuremas kontsentratsioonis taimse, mere ja bioloogilise päritoluga ekstrakte.

Kombinatsioonis meie metoodika tehnikatega tasakaalustavad, niisutavad ja taastavad need preparaadid epidermist. Aktiivsed komponendid avavad järkjärgult oma potentsiaali, et anda nahale terve jume ja parandada selle kvaliteeti.

Autentsus ja harmoonia on Biologique Recherche
nahahoolduspreparaatide kvintessentsiks.


Kõik need preparaadid vastavad järgmistele kriteeriumidele:

• Taimse, merelise ja bioloogilise päritoluga ekstraktide kõrge kontsentratsioon (enamus toodetest üle 20%);

• Preparaatide tootevalemi säilimise ja allergiliste reaktsioonide vältimise nimel on sünteetiliste lõhnaainete kasutamine välistatud;

• Tootevalemite vastavus aktiivsete komponentide algstruktuuridele on saavutatud tänu tootmisel kasutatavale „külmtehnoloogiale”;

• Brändi kõrgetele nõuetele vastavate ainult kõrgkvaliteetsete komponentide kasutamine;

• Preparaatide kombinatsioon unikaalsete töötehnikatega, samuti aparaadiga Remodelling Face koheste ning vapustavate tulemuste saavutamiseks.